Lastovo, hotel Solitudo 3*
-
Usluga / Opis stavke:polupansion
-
Prijevoz:autobusom
-
Vođenje putovanja po jezicimahrvatski
O putovanju
Garantirani polazak 25.05.-29.05.2016.Sadržaj
Termini i cijene
Nema trenutno predviđenih polazaka za ovo putovanje
Program putovanja
Za one koji vole i cijene netaknutu prirodu, kristalno čisto more, osamljene uvale, očaravajuće podmorje, a sve za potpun odmor duha i tijela – LASTOVO je idealan izbor. Lastovo je nevelik otok - dug 9,8 km, a širok samo 5,8 km s brojnim uvalama i poljima ukotvljenim među pitomim brdima. A gdje god dođete... na kraju svake ceste, staze ili puteljka, bez daha će vas ostaviti prelijepi vidici. Usput ćete neizostavno proći pokraj neke od 46 srednjevjekovnih crkvica. Oko samog Lastova nalazi se 46 otočića, a na samom otoku nalazi se 46 crkvica i 46 polja.
1. DAN – SPLIT – LASTOVO
Polazak s Autobusnog kolodvora Zagreb u 8:00 sati. Vožnja turističkim autobusom novom cestom uz kraća stajanja do SPLITA. Pomorski transfer trajektom ili katamaranom iz Splita do mjesta UBLI na otoku LASTOVO (15,00 - 19,15 sati). Transfer do mjesta PASADUR i smještaj u hotel SOLITUDO***. Večera, noćenje.
2. DAN – OTOK LASTOVO
Doručak. Edukativna radionica na kojoj će nas gospodin Sobotka upoznati s upotrebom ljekovitog bilja, usvojiti ćemo znanja kada i kako koristiti biljke. Poslije podne (15:30) odlazak u edukativnu šetnju sa gospodinom Sobotkom poljima Lastova gdje ćemo se u prirodi upoznati sa raznovrsnim ljekovitim biljem. Uživati ćemo u opojnim mirisima mediteranskog raslinja: metvice, ružmarina, kadulje, lovora, gospine trave...... Povratak u hotel, večera, noćenje.
3. DAN – OTOK LASTOVO
Doručak. Edukativna radionica o ljekovitom bilju. Slobodno. Popodne edukativna šetnja poljima Lastova. Večera, noćenje.
4. DAN – OTOK LASTOVO
Doručak. Odlazak u LASTOVO, razgled gradića uz lokalnog vodiča. Popodne edukativna šetnja poljima Lastova. Povratak u hotel, večera, noćenje.
5. DAN – SPLIT - ZAGREB
Doručak. Odlazak trajektom u 13:00 sati. Dolazak u Split u 17:15 sati. Polazak za Zagreb u 18:00 sati. Povratak u Zagreb se predviđa do 23:00 sata.
Cijena po osobi:
- 1.660 kn za plaćanje gotovinom ili na žiro račun
- 1.770 kn pa plaćanje kreditnim karticama
Što cijena uključuje
Cijena uključuje
- prijevoz autobusnom redovnom linijom
- pomorski transfer Split-Ubli-Split
- 4 polupansiona u dvokrevetnoj ili trokrevetnoj sobi u hotelu Solitudo 3*
- edukacija o ljekovitom bilju uz prof. Željka Sobotke (edukativna šetnja i predavanje)
- razglede po programu
- izlet lokalnim autobusom po otoku
- lokalnog vodiča u Lastovu
- pratitelja putovanja ispred agencije
- jamčevinu, osiguranje od odgovornosti agencije
- troškove organizacije putovanja
Cijena ne uključuje
- za 1/1 sobu 200 kn
- osiguranje od otkaza putovanja
Za ovo putovanje vrijede sljedeći Opći uvjeti putovanja